Ontdek de Afsluitdijk op 1 en 2 juli
Op zaterdag 1 juli en zondag 2 juli 2023 kun je eindelijk weer de gehele Afsluitdijk fietsen. We hebben de mooiste routes over de iconische dijk en de alternatieven voor je op een rij gezet.
Drie dagen lang fietsen we over de LF Friese Zuiderzeeroute, een route van zo’n 150 kilometer die ons niet alleen langs de voormalige Zuiderzee (nu het IJsselmeer) leidt, maar ook door 5 van de 11 Friese steden, door bossen en weilanden en natuurlijk langs water, over bruggen en veerpontjes. Een reis door het gezellige Friesland van vandaag de dag, met boeiende steden en een rijke geschiedenis. Mirre, ook wel bekend als de Nederlandse Toerist, stapte op de fiets voor deze bijzondere LF Weekendtocht. Lees je mee?
Lees het blog van MirreOntvang zes keer per jaar gratis het laatste Nederland Fietsland nieuws in je mailbox.
Een goed recreatief fietsland zijn is niet vanzelfsprekend. Of het nou om een dagtocht of fietsvakantie gaat, het is in Nederland een fantastische belevenis. Wij zetten ons hier dagelijks voor in. Ook jij kunt hieraan een waardevolle bijdrage leveren.
Ja, ik help graag mee!